כרגע אנחנו לא מחפשים מוכרים ולא צפויים לחפש עד לFC 25.

מכירת משתמש היא מכירה של כל החשבון שלכם ולא רק המטבעות שבו. אם נמאס לכם מהמשחק, אתם רוצים לגוון ולקנות בכסף קבוצה אחרת או שסתם מתחשק לכם להרוויח- הגעתם למקום הנכון. המכירה מתבצעת מהצד שלכם אלינו באמצעות המייל, הטלפון או הוואטספ. ההליך הוא סופי ועליכם ליצור איתנו קשר בטופס רק אם החלטתם למכור.

קונסולות שאנחנו מחפשים להם משתמשים כרגע:

אקסבוקס

אקסבוקס

פלייסטישן

נשמע לכם טוב? השאירו לנו פרטים על המשתמש בטופס או פנו אלינו בוואטספ ונחזור אליכם עם הצעת מחיר!

כמה דברים שחשוב לדעת:

  1. מכירת משתמש היא מכירה של משתמש הקונסולה +משתמש הea, זאת אומרת שאם יש לכם משחקים/מנויים קנויים דרך המשתמש הם גם יימכרו, ואין להם ערך מוסך. מומלץ בחום לבדוק מראש. 
  2. ההליך כולל את מכירת קבוצת האולטימט טים שלכם, וכן כל פיסת תוכן אחרת המקושרת לחשבון. 
  3. ברגע שהמשתמש נמכר אין שום דרך להחזיר אותו ו/או לקנות אותו בחזרה, הוא עובר לשמש אותו במערך ההזמנות שלנו או ללקוח האתר. העסקה היא סופית בהחלט ובלי החזרים. 
  4. חובה על המשתמש להיות עם מרקט פתוח באפליקציה. לא יודעים איך לבדוק? לינק לדף מרקט פתוח באפליקציה
  5. *חובה*!! על הצד המוכר לבדוק מראש שהוא הסיר את כל כרטיסי האשראי וביטל את כל המנויים במשתמש שלו. לא נהיה אחראים במקרה של משתמש שנמכר שהבעלים לשעבר שלו שכח להסיר אשראי או פריט אישי כזה או אחר. 
  6. אל תצפו לקבל את הערך של הקוינס במשתמש שלכם לפי המחירון באתר- המחירים אצלנו כוללים את עלות שירות ההעברה שלנו וכן עלויות נוספות דוגמת מיסים. 
  7. איננו אחראים למשתמש ברגע שהסתיימה המכירה. אין דרך להשיב, לקנות בחזרה או לקבל בהשאלה את המשתמש לאחר המכירה. ההליך הוא סופי.