משום שצוות האתר עוסק בהעברות מטבעות לאולטימט טים כבר מספר שנים- השיטה שלנו בטוחה מבאן ב100% ומותרת לחלוטין מבחינת חוקי המשחק. השירות שלנו מהמקצועיים בעולם ואנחנו בטוחים שגם אתם תהיו מרוצים.

השירות שאנחנו מספקים אינו בדיוק שירות העברת קוינס, אנחנו משתמשים בשיטות חוקיות לחלוטין ע”פ חוקי המשחק כדי להעביר את המטבעות מהמאגר שלנו ללקוח. לכן יש לנו 100% הצלחה במאות עסקאות ולכן אתם יכולים לישון בראש שקט. לראיה, מוזמנים להסתכל על קבוצות הקונים שלנו.

בעבר חלק מצוות האתר הציע שירותים דומים בעמודי אינסטגרם ופייסבוק, בין היתר בעמוד ultimate_isrteam_trade ובקבוצת הפייסבוק Fifa Ultimate Team – Israel, ככה שאם קניתם מהם בשיטה הבטוחה בעצם קניתם מאיתנו 😊

התשובה היא פשוטה, אנחנו היחידים ב*עולם* שמחזיקים ב100% הצלחה בסכומים האלה, וכן השיטה שלנו היא ייחודית ושונה מהשיטה הנפוצה ברוב האתרים (comfort trade), לכן אתם לא משלמים רק על המטבעות אלא גם(ובעיקר) על שירות ההעברה המקצועי והבטוח.

כל עוד יש לנו במלאי אז לא, אין הגבלה. עם זאת, צוות העמוד מעדיף מטעמי נוחות, יעילות ועל מנת למנוע דאגה מהצד הקונה להגביל כל קניה ל5M מטבעות ביום.

מרקט פתוח באפליקציה הוא הגישה לקנייה ומכירת שחקנים דרך האפליקציה של המשחק ולא רק דרך הקונסולה. זו פריוולגיה שניתנת בדרך כלל לשחקנים עם ותק מסוים, ולא לכל משתמש חדש. ניתן לבדוק האם יש לכם מרקט פתוח באפליקציה בכתובת https://www.ea.com/fifa/ultimate-team/web-app אם אתם יכולים לקנות ולמכור שחקנים מכאן- יש לכם את זה.

אין לכם מרקט פתוח באפליקציה ואתם רוצים להזמין? אנחנו זמינים לכם בוואטספ לייעוץ ואלטרנטיבות 0547371398.

כלום, רק להתנתק ולא להתחבר בזמן ההעברה. כל התחברות למשחק ו\או לאפליקציה תקטע את ההעברה ובכך תעכב אותה באופן ניכר. כן כדאי להשאיר לנו לפחות 10K מטבעות, ונדרש להשאיר לפחות 200 מטבעות על מנת להתחיל בהעברה. ככל שתשאירו יותר- ההעברה תהיה מהירה יותר.

הסכום עליו אתם משלמים באתר הוא סכום ההעברה בלבד, השיטה הבטוחה שלנו בניגוד לשיטות אחרות מהווה רצף פעולות, מהרצף הזה יורד חלק ניכר בהתאם למס המכירה במשחק-5% על כל מכירת פריט. איננו אחראים למס זה, תוכל לצפות ל~95% מסכום הרכישה בחשבונך בסיום ההעברה. אנחנו מתחייבים לסכום שהוא לפחות 90% מסכום הקנייה.

ניתן לרכוש גם סכום ספציפי אחרי מס בתוספת 5% לסכום ההעברה.

השיטה הבטוחה היא שיטה חוקית לגמרי להעברת מטבעות בתוך האולטימט טים. ה”סוד” הוא שהיא מדמה פעילות בתוך המשחק ודרך לגיטימית לחלוטין להשגת המטבעות, ולכן, הסיכון הוא אפסי ואף קונה שלנו בחיים לא הורחק מהשוק במשחק בעקבות העברה אצלנו.

איננו רוצים להפיץ את השיטה כדי שתהפוך ללא רלוונטית, ובכלל, צוות האתר מיומן בהעברות ועושה אותן בקצב המהיר ביותר.

העברה בשיטה הבטוחה יכולה לקחת בין כמה דקות לשעה וחצי +. זמן ההעברה מורכב מכמה משתנים, בין היתר הקונסולה, סכום ההעברה, כמות המטבעות בחשבון הקונה בתחילת ההעברה וכן חלקים שלא קשורים בצד שלנו כמו שרתי המשחק ואינטרנט.

קודם כל, שים לב שאנחנו מתחייבים לטפל בהעברות רק בזמני הפעילות שלנו- מ11 בבוקר ועד ל1 בלילה, לפי שעון ירושלים. העברות שיוזמנו בין שעות הפעילות *יכולות* להיות מטופלות לפני כן, אך איננו מתחייבים. תמיד שווה לבדוק את עמוד התקדמות ההזמנה, אליו קיבלתם לינק במייל אחרי התשלום, וכן את המייל עצמו. במקרה של בעיה, כמו לדוגמה פרטי משתמש לא נכונים, או קונה שמחובר למשתמש ובכך מונע מאיתנו להתחבר, נעדכן באפיקים האלה. אם עדיין לא מצאתם את הגורם אתם מוזמנים לפנות אלינו בוואטספ- 0547371398.

אתה לא משאיר את פרטי החשבון באינטרנט! הטופס בו הפרטים נשלחים מאובטח ב100% ונשלח לצד שלנו, בנוסף קוד האימות שמשמש להתחברות להעברה נשלח בטופס אחר לגמרי וכך הלקוח מוגן ב100%. הצוות שלנו מצומצם ומכיל אך ורק מקצוענים. בסיום העסקה תוכל (ותתבקש) לשנות את פרטי ההתחברות למשתמש כך שגם אם היינו רוצים לגשת למשתמש שלך לאחרי העסקה, לא תהיה דרך.

אין לנו דרך לגנוב לך את המשתמש. משתמש הקונסולה, ומשתמש האפליקציה של האולטימט טים הן שתי אושוית נפרדות. צוות האתר מקבל גישה אך ורק למשתמש האולטימט טים בזמן ההעברה. בסיום ההעברה תתבקש לשנות את פרטי המשתמש לאולטימט טים וכך פרטי המשתמש ידועים אך ורק לך.

איננו יודעים ואין לנו דרך לעקוב אחרי פעילות הלקוח במשתמש, שכן לאחר סיום העסקה אנחנו מוחקים את פרטי הלקוח מהמערכת. איננו מכריחים אף אחד לקנות מאיתנו והמוניטין שלנו מדבר בעד עצמו.

אם ההזמנה ממשיכה כרגיל, הרי שהעברנו את המטבעות בלי בעיה והטעות לא הפריעה להשלמת ההזמנה. במקרה שתקבל עדכון במייל ו\או בדף ההמתנה, עליך להחזיר לנו תשובה לכתובת המייל. במקרה שלא תהיה תשובה בתוך יומיים נזכה אותך על התשלום.

זה לא אמור לקרות. קודם כל, תבדוק אם אחרי ניכוי 5-10% מס הסכום כן מתאים. אם לא, בבקשה תפנה אלינו בכתובת המייל או לוואטספ 0547371398.