• אתר futgoat.com (“האתר” המופעל ע”י פוטגאוט (“פוטגואט”) ומשמש גם בתור אתר מכירות לרכישת שירותי העברת מטבעות(“קוינס”) במשחקי מחשב(“המוצר”).

• האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.

• הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.

• עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין פוטגואט.

הרכישה

•כל העסקאות באתר הן סופיות ולא ניתנות לביטול ברגע שהליך ההעברה החל. המוצר הינו דיגיטלי ועל הלקוח לוודא שהוא סופק בסיום העסקה.

•האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט.

• ניתן לרכוש את המוצר באתר בכל עת עד לגמר המלאי. הזמנות שישולמו מחוץ לשעות הפעילות יסופקו בשעות הפעילות.

• הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע”י חברת האשראי או אישור על העברה.

• מחיר המוצר באתר כולל את המע”מ

• פוטגואט שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתה.

•האתר אינו מכסה את מס המשחק על כל מכירה במשחק, מחירים המטבעות באתר הם בברוטו כפי שמצוין בו. הלקוח יכול לצפות לכ95% מסכום הקנייה בסיום העסקה בחשבונו.

החזרות וביטולים

• ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה טלפונית או בדואר אלקטרוני לשירות הלקוחות של פוטגואט. ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת פקס או דואר אלקטרוני . ביטול העסקה יתבצע לפני ביצוע העברת המטבעות ו\או המוצר, אחרת לא יהיה ניתן לבטל את ההזמנה. אין אפשרות להחזרות. 

• במקרה של ביטול העסקה, תחזיר פוטגואט ללקוח את התשלום ולא תספק לו את ההזמנה. במקרה של ביטול לבקשת הלקוח לפני העברת המטבעות ו\או המוצר, יחויב הלקוח בדמי ביטול בסך של כ 5% מסכום העסקה הכולל או 100(הנמוך מבינהם) .

• במקרה של אי יכולת זיכוי העסקה עקב סיבות מנהלתיות, תחזיר פוטגואט ללקוח את התשלום דרך פלטפורמת ביט\העברה בנקאית ולא תסופק לו את ההזמנה. במקרה של ביטול לבקשת הלקוח לפני העברת המטבעות ו\או המוצר, יחויב הלקוח בדמי ביטול בסך של כ 5% מסכום העסקה הכולל או 100₪ (הנמוך מבינהם) .

· במקרה של חוסר יכולת אספקה, אם מצד פוטגואט או מצד הלקוח, יקבל הלקוח פניה להסדרת העניין. אם צוות האתר לא יקבל תשובה בתוך 48 שעות מצד הלקוח, התשלום יוחזר והעסקה תבוטל. במקרה של ביטול לבקשת הלקוח לפני העברת המטבעות ו\או המוצר, יחויב הלקוח בדמי ביטול בסך של כ 5% מסכום העסקה הכולל או 100₪ (הנמוך מבינהם) .

ביטול העסקה לא ייתבצע אחרי אספקת המוצר. ההעברה היא הליך חד כיווני ואין דרך לאתר להחזיר את המוצר\השירות לאחר סיום העסקה.

במקרה שלמשתמש של הקונה לא יהיו הפריוולגיות הנדרשות לרכישת המוצר, צוות האתר יעדכן את הקונה ויציע לו אלטרנטיבות או החזר. במקרה של ביטול לבקשת הלקוח לפני העברת המטבעות ו\או המוצר, יחויב הלקוח בדמי ביטול בסך של כ 5% מסכום העסקה הכולל או 100₪ (הנמוך מבינהם) .

מדיניות ביטול העסקה המפורטת לעיל תחול רק ביחס למוצרים שנרכשו באתר. פוטגואט לא תטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר.

פוטגואט לא תקח אחריות במקרי באן ו\או ענישות אחרות על חשבון הלקוח. בעצם הקנייה הלקוח מבין שפוטגואט לא אחראים על המשחק אליו הלקוח רוכש את השירות ואינם יכולים לעקוב אחרי פעולות הלקוח בחשבון כדי להוכיח את חפותם. בעצם הקנייה הלקוח סומך על פוטגואט לספק את המוצר\שירות בשיטה שלהם מבלי לסכן את חשבון הלקוח.

במקרה של הכחשת עסקה שלא בצדק מצד הלקוח, futgoat שומרת את הזכות להתחבר למשתמש הלקוח ולקחת את הסחורה בחזרה בנוסף לתביעה. 

במקרה של הכחשת עסקה שלא בצדק מצד הלקוח, futgoat תפעל בזירה המשפטית על מנת לתבוע ולהשיג את הכסף בחזרה.

אספקה והובלת המוצר

• פוטגואט תדאג לאספקת המוצר למשתמש שהכניס בדף פרטי ההזמנה. מועד האספקה יחול לפי איך שצוין באתר בעת ההזמנה. על מנת לקבל את המוצר שהוזמן על הקונה להחזיק במשתמש עם פריוולגיות מסוימות, כפי שצוין באתר ובדף הזמנה.

• פוטגואט לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה, ו/או באשמת הלקוח. זמן האספקה המתואר באתר מתייחס למרגע ההתחברות ללקוח ולא לפני כן. 

מחיר המוצר כולל את עלות ביצוע ההעברה והשירות מצד האתר. צוות האתר שומר לעצמו את האפשרות לזכות את הלקוח רק בשווי הסחורה במקרה שהעסקה הושלמה וצוות האתר בחר בכל זאת לזכות את הלקוח.

שירות לקוחות

• בכל שאלה או בירור לגבי המוצר, ניתן לפנות אל נציגי השירות של פוטגואט בטלפון 0547371398

אבטחת מידע ופרטיות

•פוטגאוט רשאיות להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת להביא לך את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות.

• פוטגואט נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת פוטגואט ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא פוטגואט אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.

• פוטגואט מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע”י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין.

• כפתור “שלח” יש משום הסכמה לפוטגואט או למי מטעמה לעשות שימוש במידע אישי זה על מנת לספק לך מידע על המוצרים ומידע נוסף באמצעות אימייל או אחר, על שירותים ומשאבים הקשורים למוצרים של פוטגואט . בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. 

•על הלקוח לשנות את פרטי המשתמש לאחר ההזמנה, כפי שמצוין באתר. לא תהיה פוטגואט אחראית למשתמש הלקוח לאחר סיום ההעברה, לבטיחותו, לתוכן שבו או לפרטיו.

•האחריות על משתמש הלקוח שייכת אך ורק ללקוח. פרטי הלקוח אינם ישמשו את צוות האתר מעבר להזמנות. 

•פוטגואט לא תקח אחריות על באנים במשתמשים של לקוחות. אין לצוות האתר דרך לעקוב אחרי פעילות הלקוח במשתמשו שלו לפני ואחרי ההזמנה ולכן לא נוכל לקחת אחריות במקרה שכזה.

קניין רוחני

• כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושה הבלעדי של פוטגואט.

• אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם פוטגואט.

· כל זכויות היוצרים הקשורות במשחק פיפא אולטימט טים, השחקנים, התמונות וכל היוצא מכך שייכים אך ורק לEA Sports. צוות האתר מציע שירות בלבד עבור השחקנים ולא מתיימר להחליף, או לפגוע במפתחת המשחק.

דין וסמכות שיפוט

• פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך באחד מהמחוזות תל אביב-יפו, חיפה, ירושלים או ב”ש תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.

תקנון השתתפות בפעילות “הגרלת futgoat ובוטיניו” 10.04.2024

א. כללי

 1. תקנון השתתפות זה (“התקנון“) של FUTGOAT  (“FUTGOAT“) מאגד את כל התנאים אשר על המשתתף לעמוד בהם על מנת להיות זכאי להשתתף בהגרלה ולקבל את הפרסים. לא יהא תוקף לכל הסכם אחר בכתב או בע”פ בקשר לתקנון, ביצוע ההגרלה והפרסים ובכל מקום של סתירה בין תקנון זה לבין כל הסכם ו/או הסכמה אחרת בכתב או בע”פ, האמור בתקנון זה יחליף ויבטל כל הסכם ו/או הסכמה אחרת כאמור.

 2. FUTGOAT שומרת לעצמה את הזכות לשנות את תנאיי התקנון, סוג וחלוקת ואופן חלוקת הפרסים וכל פרט בקשר לתקנון זה ולהגרלה מעת לעת על פי שיקול דעתה הבלעדי והמוחלט ועל המשתתף חלה האחריות להתעדכן בתנאיי התקנון המופיעים באתר. המשתתף מוותר בזאת על כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה בקשר לאמור בסעיף זה.

 3. יובהר כי במידה ומשתתף יפר את תנאי תקנון זו, FUTGOAT תוכל לבטל את השתתפותו לאלתר ו/או לבטל את זכאותו לקבלת הפרסים והכל על פי שיקול דעתה של FUTGOAT.

 4. הדין החל על תקנון זה הינו הדין הישראלי וסמכות השיפוט היחודית בגין כל סכסוך העולה מתקנון זה ומההגרלה הינה סמכות השיפוט במחוז תל אביב בלבד.

 5. בעת הרשמתך להגרלה וכן בעצם הסכמתך להשתתפות בהגרלה הינך מצהיר ומתחייב כי:

 1. הינך בן 16 שנים לפחות.

 1. בעת רישום פרטייך רשמת את הפרטיים האמיתיים והמדויקים והינך מודע כי התחזות לאדם אחר לצורך קבלת פרסים והטבות מהווה עבירה פלילית וכן FUTGOAT שומרת לעצמה כל זכות להגיש תביעה ולטעון כל טענה כנגד אדם אשר התחזה לאחר וכן לדווח למשטרה אודות פרטי המקרה כאמור.

 1. במידה והינך מתחת לגיל 16, חובה עליך להציג ל FUTGOAT אישור מהורייך או האופטרופוס על מנת להשתתף בהגרלה. יובהר כי משתתף אשר אינו מתחת לגיל 16 ולא הציג אישור הורים ו/או לא גילה בעת פרטי ההרשמה כי הינו מתחת לגיל 16, לא יהיה זכאי לקבל כל פרס.

 1. הינך מודע כי ההגרלה הינה אך ורק לצורך שעשוע והנאת לקוחות החברה בלבד ואינה מיועדת לכל אדם אחר. הינך מתחייב בזאת כי לא תעביר את הפרסים ו/או הזכות לפרסים ו/או תקיים כל הימור,הגרלה או עסקה בקשר לזכות האישית שלך לקבלת הפרסים עם כל אדם אחר לרבות לקוחות ומשתתפים אחרים. 

 1. תשלום כל מס בקשר לזכייתך בפרסים יחול עליך בלבד ועל כן חלה עליך האחריות הבלעדית להתייעץ עם גורמי מקצוע מתאימים בנושא ולא תהא לך כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כנגד FUTGOAT בקשר לאמור בסעיף זה. 

 1. בעצם השתתפותך בהגרלה הינך מבין, מסכים ומקבל את כל תנאיי התקנון במלואם. במידה ואינך מוכן מוכן לקבל את כל תנאיי התקנון במלואם, אינך רשאי להשתת, בהגרלה ולא יהיה לך כל זכות לקבלת הפרסים.

 1. הינך מוותר בזאת על כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כנגד FUTGOAT או עובדי FUTGOAT בקשר לעצם קיום או אי קיום ההגרלה, עצם השתתפותך בהגרלה, אופן ועצם ביצוע ההגרלה, תנאיי תקנון זה, הפרסים ואופן חלוקתם.

 1. החברה אינה מבטיחה כי כל משתתף יזכה ומשתתף אשר לא זכה לא יבוא בכל טענה ו/או תביעה כלפי FUTGOAT בגין כך.

ב. הגדרות

“מטעם FUTGOAT \עובדי FUTGOAT”  –עובדי FUTGOAT, מנהלים, ספקים מטעם FUTGOAT הנותנים שירות ללקוחות, צדדים קשורים וכיו”ב.

“אתר FUTGOAT”- אתר האינטרנט של החברה אשר כתובתו www.FUTGOAT.com 

“הפרסים”- הפרסים אשר יוגרלו במסגרת ההגרלה ויחולקו למשתתפים הזוכים ע”פ תנאי התקנון ויפורסמו באתר החברה.

“משתתף”– אדם אשר ביצע רכישה מזכה (כהגדרתה להלן) ונציגים מטעם FUTGOAT יצרו איתו קשר על מנת לוודא את זהותו ולרשום את פרטיו המדויקים ולהוסיפו לרשימת המשתתפים אשר תתפרסם ותתעדכן באתר החברה ועל המשתתף חלה האחריות להתעדכן ברשימה מעת לעת.

רכישה מזכה“- ההשתפות בהגרלה וקבלת כרטיסי הגרלה אינה כרוכה בתשלום. מנגנון הזכות לקבלת כרטיס הגרלה יבוצע כמפורט להלן: 

 • כל עוקב בעמוד האינסטגרם של futgoat (instagram.com/futgoat_coins/) יהיה זכאי לפתק אחד עם שמו בפלטפורמת האינסטגרם.

 • רק לאחר ביצוע כל האמור לעיל, ייחשב הלקוח כמשתתף בהגרלה.

תקופת הרישום ומועד ההגרלה“-  הזכאות להשתתף בהגרלה כמפורט לעיל תתחיל ביום 03/04/2024 ועד יום 09/04/2024 בשעה 23:59 בדיוק. לאחר תום מועד תקופת הרישום, לא יהיה ניתן יותר להשתתף בהגרלה והזכות לקבלת כרטיסים כאמור לעיל תתבטל. לאחר סיום תקופת הרישום, תעדכן החברה את המשתתפים בדבר מועד ביצוע ההגרלה.

ההגרלה” – לקוחות אשר יבצעו רכישה מזכה ויעברו את הליך הרישום כמפורט לעיל ויהפכו למשתתפים, יוכלו להשתתף בהגרלה מספר 005 (“הגרלת futgoat ובוטיניו 10.04.2024) אשר מועד ביצוע יפורסם מבעוד מועד ותועבר כהקלטה בעמוד האינסטגרם של FUTGOAT. ההגרלה תתבצע באמצעות מכשיר יעודי ותתועד כאמור לעיל.

 

ג. רישום

 1. לאחר ביצוע רישום מזכה, פרטיך ישמרו אוטומטית במערכת של FUTGOAT וההרשמה תבוצע.

 2. במהלך הרכישה, עליך לאשר תקנון זה. יובהר כי באישורך על התקנון בלינק הנך מאשר ומקבל עליך את כל האמור בתקנון זה ללא סייג.

ד. הגנת הפרטיות

 1. המידע אשר תצטרך להעביר לצורך רישמוך הינו: שם מלא + תאריך לידה.

 2. הינך מאשר בזאת ל FUTGOAT ולעובדיה לרשום את שמך בטבלת המשתתפים וכן לפרסם את שמך במידה וזכית בפרס, את עצמם זכייתך והפרס/ים בו/הם זכית.

 3. FUTGOAT שומרת לעצמה את הזכות לשמור אצלה את פרטי הרישום ובעצמם חתימתך על תקנון הינך מאשר ל FUTGOAT לעשות במידע של שימוש לצורך בקרה ולימוד ושיפור עסקי וכן הינך מאשר בזאת ל FUTGOAT לשלוח לך דברי פרסומת וכן להעביר את פרטיך לגוף אחר אשר עשוי לשלוח לך דברי פרסומת כהגדרתם בחוק חוק התקשורת (בזק ושידורים), תשמ”ב-1982.

 4. במידה ותרצה כי FUTGOAT תחדל מלשלוח לך דברי פרסומת, עליך להשיב בגוף הפרסום כי אינך מעוניין לקבל הודעות נוספות או לפנות אלינו כתובת המייל:[email protected]. במידה ותרצה כי גוף אחר אשר FUTGOAT הפנתה אליו את פרטי ההתקשרות שלך יחדל משלוח לך דברי פרסומת, עליך לבצע את התהליך מולו ע”פ חוק.

הריני מאשר בזאת כי קראתי, הבנתי והסכמתי לכל האמור בתקנון זה.

תקנון השתתפות בפעילות “הגרלת” לקוחות ב11.4.2024

א. כללי

 1. תקנון השתתפות זה (“התקנון“) של FUTGOAT  (“FUTGOAT“) מאגד את כל התנאים אשר על המשתתף לעמוד בהם על מנת להיות זכאי להשתתף בהגרלה ולקבל את הפרסים. לא יהא תוקף לכל הסכם אחר בכתב או בע”פ בקשר לתקנון, ביצוע ההגרלה והפרסים ובכל מקום של סתירה בין תקנון זה לבין כל הסכם ו/או הסכמה אחרת בכתב או בע”פ, האמור בתקנון זה יחליף ויבטל כל הסכם ו/או הסכמה אחרת כאמור.

 2. FUTGOAT שומרת לעצמה את הזכות לשנות את תנאיי התקנון, סוג וחלוקת ואופן חלוקת הפרסים וכל פרט בקשר לתקנון זה ולהגרלה מעת לעת על פי שיקול דעתה הבלעדי והמוחלט ועל המשתתף חלה האחריות להתעדכן בתנאיי התקנון המופיעים באתר. המשתתף מוותר בזאת על כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה בקשר לאמור בסעיף זה.

 3. יובהר כי במידה ומשתתף יפר את תנאי תקנון זו, FUTGOAT תוכל לבטל את השתתפותו לאלתר ו/או לבטל את זכאותו לקבלת הפרסים והכל על פי שיקול דעתה של FUTGOAT.

 4. הדין החל על תקנון זה הינו הדין הישראלי וסמכות השיפוט היחודית בגין כל סכסוך העולה מתקנון זה ומההגרלה הינה סמכות השיפוט במחוז תל אביב בלבד.

 5. בעת הרשמתך להגרלה וכן בעצם הסכמתך להשתתפות בהגרלה הינך מצהיר ומתחייב כי:

 1. הינך בן 16 שנים לפחות.

 1. בעת רישום פרטייך רשמת את הפרטיים האמיתיים והמדויקים והינך מודע כי התחזות לאדם אחר לצורך קבלת פרסים והטבות מהווה עבירה פלילית וכן FUTGOAT שומרת לעצמה כל זכות להגיש תביעה ולטעון כל טענה כנגד אדם אשר התחזה לאחר וכן לדווח למשטרה אודות פרטי המקרה כאמור.

 1. במידה והינך מתחת לגיל 16, חובה עליך להציג ל FUTGOAT אישור מהורייך או האופטרופוס על מנת להשתתף בהגרלה. יובהר כי משתתף אשר אינו מתחת לגיל 16 ולא הציג אישור הורים ו/או לא גילה בעת פרטי ההרשמה כי הינו מתחת לגיל 16, לא יהיה זכאי לקבל כל פרס.

 1. הינך מודע כי ההגרלה הינה אך ורק לצורך שעשוע והנאת לקוחות החברה בלבד ואינה מיועדת לכל אדם אחר. הינך מתחייב בזאת כי לא תעביר את הפרסים ו/או הזכות לפרסים ו/או תקיים כל הימור,הגרלה או עסקה בקשר לזכות האישית שלך לקבלת הפרסים עם כל אדם אחר לרבות לקוחות ומשתתפים אחרים. 

 1. תשלום כל מס בקשר לזכייתך בפרסים יחול עליך בלבד ועל כן חלה עליך האחריות הבלעדית להתייעץ עם גורמי מקצוע מתאימים בנושא ולא תהא לך כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כנגד FUTGOAT בקשר לאמור בסעיף זה. 

 1. בעצם השתתפותך בהגרלה הינך מבין, מסכים ומקבל את כל תנאיי התקנון במלואם. במידה ואינך מוכן מוכן לקבל את כל תנאיי התקנון במלואם, אינך רשאי להשתת, בהגרלה ולא יהיה לך כל זכות לקבלת הפרסים.

 1. הינך מוותר בזאת על כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כנגד FUTGOAT או עובדי FUTGOAT בקשר לעצם קיום או אי קיום ההגרלה, עצם השתתפותך בהגרלה, אופן ועצם ביצוע ההגרלה, תנאיי תקנון זה, הפרסים ואופן חלוקתם.

 1. החברה אינה מבטיחה כי כל משתתף יזכה ומשתתף אשר לא זכה לא יבוא בכל טענה ו/או תביעה כלפי FUTGOAT בגין כך.

ב. הגדרות

“מטעם FUTGOAT \עובדי FUTGOAT”  –עובדי FUTGOAT, מנהלים, ספקים מטעם FUTGOAT הנותנים שירות ללקוחות, צדדים קשורים וכיו”ב.

“אתר FUTGOAT”- אתר האינטרנט של החברה אשר כתובתו www.FUTGOAT.com 

“הפרסים”- הפרסים אשר יוגרלו במסגרת ההגרלה ויחולקו למשתתפים הזוכים ע”פ תנאי התקנון ויפורסמו באתר החברה.

“משתתף”– אדם אשר ביצע רכישה מזכה (כהגדרתה להלן) ונציגים מטעם FUTGOAT יצרו איתו קשר על מנת לוודא את זהותו ולרשום את פרטיו המדויקים ולהוסיפו לרשימת המשתתפים אשר תתפרסם ותתעדכן באתר החברה ועל המשתתף חלה האחריות להתעדכן ברשימה מעת לעת.

רכישה מזכה“- ההשתפות בהגרלה וקבלת כרטיסי הגרלה אינה כרוכה בתשלום. מנגנון הזכות לקבלת כרטיס הגרלה יבוצע כמפורט להלן: 

 • על כל רכישה של מוצר מקטגוריות המטבעות (קוינס) דרך אתר האינטרנט, מוקד הווטסאפ או עמוד האינסטגרם בערך של 200,000, הלקוח יהיה זכאי לקבלת כרטיס השתתפות הגרלה אחד על שמו. ככל שהלקוח ירכוש מוצרים נוספים בערך של 200,000 “מטבעות” משחק, אזי יקבל הלקוח עוד כרטיסים על שמו. למשל, עבור רכישת מוצרים בשווי כולל של800,000 , יהיה הלקוח זכאי לקבלת 4 כרטיסי הגרלה על שמו והכל בכפוף לאישור הרישום שלו כמשתתף בהגרלה. ביצוע התשלום יבוצע באמצעות אתר האינטרט של החברה או לחילופין באמצעות קישור לסולק חיצוני כדוגמת פייבוקס, ביט וכיו”ב.

 • לאחר ביצוע התשלום ולצורך רישום ואישור הלקוח כמשתתף בהגרלה, ייצרו עם הלקוח קשר עובדים מטעם FUTGOAT על מנת לוודא את זהות הלקוח, לקבל את פרטיו ולהוסיפו לרשימת המשתתפים בהתאם לכמות הכרטיסים לה הוא זכאי כמפורט לעיל.

 • בעת ביצוע הרכישה, ישלח ללקוח לינק בוא הוא יאשר כי קרא, הבין והסכים לתנאי תקנון זה.

 • רק לאחר ביצוע כל האמור לעיל, ייחשב הלקוח כמשתתף בהגרלה.

תקופת הרישום ומועד ההגרלה“-  הזכאות להשתתף בהגרלה כמפורט לעיל תתחיל ביום 03/04/2024 ועד יום 10/04/2024 בשעה 23:59 בדיוק. לאחר תום מועד תקופת הרישום, לא יהיה ניתן יותר להשתתף בהגרלה והזכות לקבלת כרטיסים כאמור לעיל תתבטל. לאחר סיום תקופת הרישום, תעדכן החברה את המשתתפים בדבר מועד ביצוע ההגרלה.

ההגרלה” – לקוחות אשר יבצעו רכישה מזכה ויעברו את הליך הרישום כמפורט לעיל ויהפכו למשתתפים, יוכלו להשתתף בהגרלה מספר 005 (“הגרלת קונים 11.04.2024″) אשר מועד ביצוע יפורסם מבעוד מועד ותועבר כהקלטה בעמוד האינסטגרם של FUTGOAT. ההגרלה תתבצע באמצעות מכשיר יעודי ותתועד כאמור לעיל.

 

ג. רישום

 1. לאחר ביצוע רכישה מזכה, פרטיך ישמרו אוטומטית במערכת של FUTGOAT וההרשמה תבוצע.

 2. במהלך הרכישה, עליך לאשר תקנון זה. יובהר כי באישורך על התקנון בלינק הנך מאשר ומקבל עליך את כל האמור בתקנון זה ללא סייג.

 3. במהלך תקופת הרישום, תוכל לרכוש כרטיסים נוספים ללא הגבלה בכפוף לביצוע רכישה מזכה ורישום מסודר ב בFUTGOAT.

ד. הגנת הפרטיות

 1. המידע אשר תצטרך להעביר לצורך רישמוך הינו: שם מלא + תאריך לידה. המידע מועבר אוטומטית בעת הרכישה באתר.

 2. הינך מאשר בזאת ל FUTGOAT ולעובדיה לרשום את שמך בטבלת המשתתפים וכן לפרסם את שמך במידה וזכית בפרס, את עצמם זכייתך והפרס/ים בו/הם זכית.

 3. FUTGOAT שומרת לעצמה את הזכות לשמור אצלה את פרטי הרישום ובעצמם חתימתך על תקנון הינך מאשר ל FUTGOAT לעשות במידע של שימוש לצורך בקרה ולימוד ושיפור עסקי וכן הינך מאשר בזאת ל FUTGOAT לשלוח לך דברי פרסומת וכן להעביר את פרטיך לגוף אחר אשר עשוי לשלוח לך דברי פרסומת כהגדרתם בחוק חוק התקשורת (בזק ושידורים), תשמ”ב-1982.

 4. במידה ותרצה כי FUTGOAT תחדל מלשלוח לך דברי פרסומת, עליך להשיב בגוף הפרסום כי אינך מעוניין לקבל הודעות נוספות או לפנות אלינו כתובת המייל:[email protected]. במידה ותרצה כי גוף אחר אשר FUTGOAT הפנתה אליו את פרטי ההתקשרות שלך יחדל משלוח לך דברי פרסומת, עליך לבצע את התהליך מולו ע”פ חוק.

הריני מאשר בזאת כי קראתי, הבנתי והסכמתי לכל האמור בתקנון זה.