הזמינו קוינס כבר עכשיו!

FUTGOAT מציגים לכם: פיפא 23 כבר כאן!

הזמינו קוינס כבר עכשיו וקבלו אותם עד ה 5.10 בשעות הערב.

FIFA 23 Coins- שחקני אקסבוקס ופלייסטיישן

הזמנה ב Futgoat

זמני אספקת קוינס

בFUTGoat אנחנו מביאים לכם את שירות העברת הקוינס הטוב בעולם. זמני ההמתנה שלנו קצרים, אנחנו זמינים ברוב שעות היום בוואטספ לשאלות ובניגוד לאתרים אחרים לא נעלם לכם אחרי העסקה.

צורת אספקת קוינס

הקוינס יסופקו כרגיל דרך אפליקצית המשחק-
על החשבון שלכם להיות בעל גישה לשוק של האולטימט טים מהאפליקציה- לא מומלץ לפתוח חשבון חדש! אם היתה לכם גישה בפיפ"א 22 היא תשאר גם לפיפ"א 23.

0 סיכון לבאן

שיטת האספקה היא שיטה ייחודית לנו אשר שימשה אותנו בפיפא 22, 21 ו20- אנחנו ממשיכים להיות הגוף האמין והמקצועי בארץ ובעולם והחשבון שלכם בטוח איתנו.

מבולבלים?

אם משהו באתר לא ברור לכם אנחנו תמיד זמינים למענה במוקד הוואטספ שלנו! לחצו כאן על מנת לשלוח הודעה ונחזור אליכם עם תשובה לכל שאלה.

העברה של מטבעות בשיטה הבטוחה

לפעמים שואלים אותנו מה מיוחד בשיטה שלנו. האמת שזה פשוט, היא מדמה פעולות חוקיות לגמרי במשחק ולכן המשתמש שלכם תמיד בטוח.

זמן ההעברה בשיטה הבטוחה בין 5 דקות ל90 דקות ויותר במקרים נדירים:

שחקני פלייסטישן יכולים לצפות לאספקה בתוך שעה או פחות ב95% מההזמנות.

בכל שלב לפני תחילת ההעברה ניתן לבטל את העסקה

אנחנו שומרים את הזכות לחייב את הלקוח בעמלת הסליקה- כ 1% משווי העסקה במקרה של ביטול\זיכוי.

איננו מכסים את מס EA על העברות בשוק בגודל 5% מסכום ההעברה

שיטת ההעברה שלנו עומדת בחוקי המשחק ואין צורך לבזבז את המטבעות אחרי האספקה

לתקנון המלא לחצו כאן.

שעות פעילות: 13:00 בצהריים עד 23:59 בלילה.

שימו לב- ניתן להזמין מחוץ לשעות הפעילות ולקבל את ההזמנה אך איננו מתחייבים שתסופק עד לשעות הפעילות.

איך בודקים גישה למרקט

מה זה מרקט פתוח באפליקציה בעצם? מרקט פתוח באפליקציה זו הגישה לקניית שחקנים דרך האפליקציה ו\או הWeb app. זו פריוולגיה שלא זמינה לכל משתמש וכן במקרים של באנים יכולה להלקח האופציה הזו.

במקרה שהמשתמש שלכם נוצר בזה הרגע הוא בוודאות בלי מרקט פתוח באפליקציה. ניתן להמשיך ולשחק על מנת לפתוח אותו, או לרכוש דרכנו בוואטספ משתמש חדש שכן יש לו גישה למרקט דרך האפליקציה

אחרי שהורדתם את האפליקציה עליכם להתחבר עם חשבון הEA שלכם. שימו לב-חשבון הEA אינו בהכרח זהה לחשבון הקונסולה(סוני\אקסבוקס). 

לאחר ההתחברות, לחצו על כפתור Trasnfers שנמצא באמצע השורה למטה. במסך שייפתח תוכלו לראות אם יש לכם מרקט פתוח באפליקציה.

קניית מטבעות

אם יש לכם גישה, אתם יכולים לקנות מאיתנו במיידי בלחיצה על הטקסט כאן.

אם אין לכם גישה, תוכלו לפנות אלינו בוואטספ וננסה לעזור לכם למצוא פתרון.

בנוסף ניתן לרכוש משתמש עם מרקט פתוח באפליקציה בלי שחקנים נוספים במחיר סמלי בתנאי שתבוצע גם רכישה של קוינס- את רכישת המשתמש ניתן לבצע דרך הוואטספ.

שאלות נפוצות

משום שצוות האתר עוסק בהעברות מטבעות לאולטימט טים כבר מספר שנים- השיטה שלנו מדמה “Trading” ומותרת לפי חוקי המשחק. השירות שלנו מהמקצועיים בעולם, זמני האספקה מהירים ויש לנו מגוון אפשרויות תשלום כולל פריסה לתשלומים. 

הפידבק שאנחנו מקבלים הוא מצוין ואנו בטוחים שגם אתם תהיו מרוצים.

השירות שאנחנו מספקים אינו בדיוק שירות העברת קוינס, אנחנו משתמשים בשיטות מותרות ע”פ חוקי המשחק כדי להעביר את המטבעות מהמאגר שלנו ללקוח- לכן אין לנו מקרי באנים באלפי עסקאות, ולכן אתם יכולים לישון בראש שקט. לראיה, מוזמנים להעיף מבט על הפעילות שלנו דרך עמוד האינסטגרם.

בעבר חלק מצוות האתר הציע שירותים דומים בעמודי אינסטגרם ופייסבוק, בין היתר בעמוד ultimate_isrteam_trade ובקבוצת הפייסבוק Fifa Ultimate Team – Israel, ככה שאם קניתם מהם בשיטה הבטוחה בעצם קניתם מאיתנו 😊

בנוסף, אנחנו עובדים עם יוצרי התוכן המובילים בארץ- תמיר לוי, בוטיניו, אליאור בילוקס, דן Cycnic- כולם חיזקו את הקבוצה שלהם דרכנו.

אנחנו פעילים תחת השם הנוכחי מתחילת פיפא 22.

בסיום הליך הרכישה תקבלו למייל חשבונית מס חתומה מאיתנו.

כמו שמרצדס תעלה יותר ממאזדה, השירות שלנו איכותי יותר ביחס לזה של ה”מתחרים”;

בשנים של פעילות לא היה לקוח אחד שטען לבאן בעקבות הזמנה אצלנו, וכן השיטה שלנו היא ייחודית ושונה מהשיטה הנפוצה ברוב האתרים (comfort trade), לכן אתם לא משלמים רק על המטבעות אלא גם(ובעיקר) על שירות ההעברה המקצועי והבטוח. 

בנוסף זמני האספקה שלנו מהמהירים בעולם ולא תצטרכו לחכות שעות לאספקה.

צוות התמיכה שלנו הוא מהמקצועניים בתחום ואנחנו משתדלים תמיד לתת מענה, גם מחוץ לשעות הפעילות.

כל עוד יש לנו במלאי אז לא, אין הגבלה. בכל מקרה תמיד ניתן להזמין איזו כמות שתרצו, במקרה הנדיר(מאוד!) שלא תהיה אספקה תקבלו זיכוי.

מרקט פתוח באפליקציה הוא הגישה לקנייה ומכירת שחקנים דרך האפליקציה של המשחק ולא רק דרך הקונסולה. זו פריוולגיה שניתנת בדרך כלל לשחקנים עם ותק מסוים, ולא לכל משתמש חדש. ניתן לבדוק האם יש לכם מרקט פתוח באפליקציה בכתובת https://www.ea.com/fifa/ultimate-team/web-app אם אתם יכולים לקנות ולמכור שחקנים מכאן- יש לכם את זה.

אין לכם מרקט פתוח באפליקציה ואתם רוצים להזמין? אנחנו זמינים לכם בוואטספ לייעוץ ואלטרנטיבות 0547371398.

כלום, רק להתנתק ולא להתחבר בזמן ההעברה. כל התחברות למשחק ו\או לאפליקציה תקטע את ההעברה ובכך תעכב אותה באופן ניכר.

חובה להשאיר לפחות 200 קוינס על מנת שנוכל להתחיל באספקה ומומלץ להשאיר לפחות 10K- ככל שתשאירו יותר נוכל לספק את ההזמנה מהר יותר.

אנחנו שומרים את הזכות למכור ולקנות בחזרה שחקנים על מנת להתחיל את ההעברה במקרה של כמות מטבעות נמוכה אצל הקונה. מס הקנייה והמכירה של אותו השחקן לא יירד מסכום ההעברה הסופי, ותמיד נשתדל לבחור בשחקנים משניים ולא בכאלה שהלקוח משחק איתם.

הסכום עליו אתם משלמים באתר הוא סכום ההעברה בלבד, השיטה הבטוחה שלנו בניגוד לשיטות אחרות מהווה רצף פעולות, מהרצף הזה יורד חלק ניכר בהתאם למס המכירה במשחק- 5% על כל מכירת פריט. איננו אחראים למס זה, תוכלו לצפות ל95% מסכום הרכישה בחשבונך בסיום ההעברה, כלומר 95K קוינס על הזמנה של 100K.

שימו לב, בחלק מהזמן אנחנו מציעים מבצעים שכוללים כיסוי מס. תמיד שווה לבדוק בסטורי שלנו בעמוד 

השיטה הבטוחה היא שיטה מיוחדת להעברת מטבעות בתוך האולטימט טים. ה”סוד” הוא שהיא מדמה פעילות בתוך המשחק ודרך לגיטימית לחלוטין להשגת המטבעות(“טריידינג”), ולכן, הסיכון הוא אפסי ואף קונה שלנו בחיים לא הורחק מהמשחק בעקבות העברה אצלנו.

איננו רוצים להפיץ את השיטה כדי שתהפוך ללא רלוונטית, ובכלל, צוות האתר מיומן בהעברות ועושה אותן בקצב המהיר ביותר. אחרי הזמנה אחת תראו בעצמכם ותתרגלו מהר לשירות המלא 🙂

העברה בשיטה הבטוחה יכולה לקחת בין כמה דקות לשעה וחצי +. זמן ההעברה מורכב מכמה משתנים, בין היתר הקונסולה, סכום ההעברה, כמות המטבעות בחשבון הקונה בתחילת ההעברה וכן חלקים שלא קשורים בצד שלנו כמו שרתי המשחק ואינטרנט.

לדוגמה, הזמנת 300,000 מטבעות למשתמש שיש בו כבר 100,000 מטבעות תקח פחות מ20 דקות בקרוב המקרים.

תשתית הקוינס החזקה ביותר שלנו היא בפלייסטישן ולכן שחקני פלייסטישן שיזמינו יכולים לצפות לזמן אספקה של פחות משעה ב90% מההזמנות, גם בהזמנות גדולות יחסית.

קודם כל, שים לב שאנחנו מתחייבים לטפל בהעברות רק בזמני הפעילות שלנו- מ13 בצהריים בבוקר ועד ל12 בלילה, לפי שעון ירושלים.

 

העברות שיוזמנו בין שעות הפעילות *יכולות* להיות מטופלות לפני כן, אך איננו מתחייבים. תמיד שווה לבדוק את עמוד התקדמות ההזמנה, אליו קיבלתם לינק במייל אחרי התשלום, וכן את המייל עצמו. במקרה של בעיה, כמו לדוגמה פרטי משתמש לא נכונים, או קונה שמחובר למשתמש ובכך מונע מאיתנו להתחבר, נעדכן באפיקים האלה. אם עדיין לא מצאתם את הגורם אתם מוזמנים לפנות אלינו בוואטספ- 0547371398.

הטופס בו הפרטים נשלחים מאובטח ונשלח אך ורק לצד שלנו, בנוסף קוד האימות שמשמש להתחברות להעברה נשלח בטופס אחר לגמרי וכך הלקוח מוגן ב100%.

הצוות שלנו מצומצם ומכיל אך ורק מקצוענים. בסיום העסקה תוכל (ותתבקש) לשנות את פרטי ההתחברות למשתמש כך שגם אם היינו רוצים לגשת למשתמש שלך לאחרי העסקה, לא תהיה דרך.

ניתן גם להעביר את פרטי המשתמש למוקד שלנו בוואטספ לאחר ההזמנה, 0547371398. חשוב לציין מספר הזמנה.

אין לנו דרך לגנוב לך את המשתמש. משתמש הקונסולה, האימייל ומשתמש האפליקציה של האולטימט טים הן אושוית נפרדות- יש צורך בכולן על מנת לשנות את ססמת המשתמש ו”לגנוב אותו”.

צוות האתר מקבל גישה אך ורק למשתמש האולטימט טים בזמן ההעברה. בסיום ההעברה תתבקש לשנות את פרטי המשתמש לאולטימט טים וכך פרטי המשתמש ידועים אך ורק לך.

מיותר לציין שאנחנו עובדים בתחום במשך שנים עם מאות לקוחות מרוצים ככה שמעבר לזה שאנחנו לא יכולים אין לנו אינטרס לגנוב חשבונות.

איננו יודעים ואין לנו דרך לעקוב אחרי פעילות הלקוח במשתמש שכן לא מוצעת פונקציה כזו במשחק. איננו מכריחים אף אחד לקנות מאיתנו והמוניטין שלנו מדבר בעד עצמו.

אם ההזמנה ממשיכה כרגיל, הרי שהעברנו את המטבעות בלי בעיה והטעות לא הפריעה להשלמת ההזמנה. במקרה שתקבל עדכון במייל ו\או בדף ההמתנה, עליך להחזיר לנו תשובה לכתובת המייל. במקרה שלא תהיה תשובה בתוך יומיים נזכה אותך על התשלום.

זה לא אמור לקרות. קודם כל, תבדוק אם אחרי ניכוי 5% מס הסכום כן מתאים. אם לא, בבקשה תפנה אלינו בכתובת המייל או לוואטספ 0547371398.